![](http://neweurope.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/banner_Zarembo_NYT_ukr.jpg)
“Український краудфандинг, безперечно, є найпопулярнішим способом участі в громадянському опорі. Пожертвування стало соціальним етикетом. Це вже не те, що ви робите в якості благодійності – це те, що ви робите за замовчуванням. Це інвестиція у власне майбутнє у вільній та процвітаючій Україні”.
Катерина Зарембо, асоційована старша аналітикиня Центру “Нова Європа”, розповіла The New York Times про краудфандинг в Україні.
Повний матеріал (англійською): https://tinyurl.com/5n6fdvym