Візуальні матеріали
ФОТО: Німецько-український сніданок у Києві
25 квітня 2024, 13:10

25 квітня у Києві відбувся Німецько-український сніданок «Українсько-німецька співпраця: актуальний стан та можливості для посилення підтримки України». Захід був організований Центром «Нова Європа» у партнерстві з Інститутом європейської політики (IEP), Берлін, під патронатом Посла Федеративної Республіки Німеччина Мартіна Єґера.

Більше про Німецько-український сніданок за посиланням.

 

Німецько-український сніданок – це унікальний формат експертних зустрічей, який проводиться у Берліні та Києві. Це продовження серії «Німецьких сніданків» у Києві з 2020 року та «Українських сніданків» у Берліні з 2017 року.

Захід відбувається в межах проєкту «UA Transformation Lab», що є спільним проєктом IEPЦентру «Нова Європа»Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Cedos і реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Метою проєкту є посилення українських аналітичних центрів та громадських організацій, поглиблення їхньої співпраці з місцевими органами влади і надання необхідних інструментів для ефективного сприяння процесам відновлення та євроінтеграції.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!