Аналітика
Індекс Східного партнерства 2015-2016
13 лютого 2018, 12:02
автор: Катерина Зарембо, Сергій Солодкий

“Індекс Східного партнерства 2015-2016: аналіз прогресу європейської інтеграції, демократичних реформ та сталого розвитку” охоплює період з березня 2015 року по грудень 2016 року та відображає досягнення та поточну ситуацію в таких аспектах:

– Наближення (Approximation) – наскільки країни Східного партнерства імплементували ключові норми ЄС та міжнародні стандарти, зокрема у таких сферах як демократія і права людини, європейська інтеграція і наближення політики, сталий розвиток.

– Взаємозв’язок (Linkage) – транснаціональні зв’язки між бізнес-середовищем, громадянським суспільством, громадянами та урядами у країнах СхП та ЄС у таких сферах як міжнародна безпека, політичний діалог та співпраця, секторальна співпраця і торгівля, громадяни в Європі.

Переглянути повну публікацію англійською мовою можна тут.

Скорочена версія українською мовою.

Попередні випуски Індексу доступні тут: www.eap-index.eu.

Українську частину дослідження було підготовлено Центром “Нова Європа” за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

З 2014 року підготовку дослідження координує Форум громадянського суспільства Східного партнерства. Дослідження було підготовлене за підтримки Фонду “Відкрите суспільство”, Міжнародного фонду «Відродження» та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!