Аналітика
Менше слів, більше справ: як утримати Південь України на шляху євроінтеграції?
6 листопада 2018, 14:07
автор: Катерина Зарембо, Леонід Літра

Південь України, різноманітний і багатоетнічний регіон, завжди давав приводи і для тривоги, і для оптимізму у контексті європейської інтеграції. Хоча після російської агресії проти України цей регіон переглянув своє ставлення до Заходу та Росії, він досі не повністю прийняв проєвропейський порядок денний, а ставлення та сприйняття його мешканців часто залишаються поза увагою та полем зору Києва.

Ця записка, підготовлена на основі публічних дискусій в Одесі та Херсоні, а також серії інтерв’ю з представниками місцевих громад, аналізує політичні, безпекові та економічні нюанси двох областей, які формально належать до одного регіону, але мають власні особливості щодо ставлення до політичних та економічних процесів в Україні.

Читайте повну версію дискусійної записки тут

Дискусійна записка написана в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст дискусійної записки є винятковою відповідальністю Pact та Центру «Нова Європа» i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

 

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!