Аналітика
Резюме: Євромапа України-2. Де в рейтингу європейської інтеграції Запоріжжя?
16 жовтня 2020, 11:58
автор:

 

Резюме є стислим викладом великого унікального дослідження Центру «Нова Європа» «Євромапа України-2. Рейтинг європейської інтеграції областей», підготовленого центром у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції України. Резюме також висвітлює поступ Запоріжжя у європейській інтеграції.

PDF-версія резюме доступна тут.

 

Резюме та відповідну інфографіку було презентовано під час публічної дискусії у Запоріжжі Євромапа України-2. Де в рейтингу європейської інтеграції Запоріжжя?”.

Прикметно, що ця дискусія стала вже третім за рік заходом, присвяченим єврінтеграції, який Центр “Нова Європа” провів у Запорізькій області. Дякуємо колегами з Управління зовнішніх зносин та ЗЕД Запорізької ОДА та Pact Ukraine.Запоріжжя за активну співпрацю!

Після презентації “Євромапи-1” у Запоріжжі Тетяна Левонюк та Маріанна Фахурдінова написали аналітичну записку про євроінтеграційний поступ регіону “Український Детройт чи місто можливостей: як євроінтегрується Запоріжжя?”. Записка багато в чому є актуальною і сьогодні та доступна тут.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!