Події
Дев’ятий німецький сніданок у Києві
17 грудня 2021, 17:59

16 грудня 2021 року Центр «Нова Європа» провів Дев’ятий німецький сніданок на тему “Як покращити сприйняття України у Німеччині?”. Захід був організований у партнерстві з Інститутом європейської політики (Берлін).

Більше про проєкт «German Ukrainian Researchers Network» (GURN) – тут.

У довірливій атмосфері у форматі не під запис представники українського МЗС та експертної спільноти обговорили із запрошеними німецькими спікерами як сприймають Україну у Німеччині та як можна покращити її сприйняття.

 

Запрошеними спікерами заходу стали:

  • Кароліне Ґіль, Співголова, Регіональний форум при Німецькому товаристві зовнішньої політики (DGAP); Заступниця відділу „Діалог”, Інститут міжнародних відносин (Берлін)
  • Людмила Мельник, Наукова співробітниця, Інститут європейської політики (Берлін)

Центр «Нова Європа» представили директорка Альона Гетьманчук та перший заступник директора Сергій Солодкий.

 

 

На заході обговорювались такі питання:

  • Як можна сприяти розбудові іміджу України у Німеччині?
  • Як посилити наявні українські інститути та експертні осередки, які займаються сприйняттям України у Німеччині?
  • Сприяння розбудові громадянських відносин з боку МЗС Німеччини;
  • Обговорення даних дослідження Центру “Нова Європа” “Як сприймають Україну в ЄС”: 47% німців підтримують інтеграцію України до ЄС тощо;
  • Роль діапори у двосторонніх відносинах.

Повний фото-звіт із заходу доступний тут.

 

“Німецькі сніданки” – це унікальний формат, який відбувається у Києві регулярно. Це продовження серії “Українських сніданків”, які з 2017 року організовує у Берліні Інститут європейської політики. Ініціатива “Німецьких сніданків” була розпочата з метою обговорення поглядів німецьких експертів та осіб, відповідальних за прийняття рішень щодо подій в Україні та Німеччині, та встановлення професійного діалогу між експертами обох країн.

Захід є частиною проєкту «German Ukrainian Researchers Network» (GURN). GURN спрямований на створення німецько-української експертної мережі, посилення експертизи в аналізі політики та просування спільних дослідницьких проектів. GURN проводиться за ініціативи Інституту європейської політики (Берлін) у тісній співпраці з Фондом Демократичних Ініціатив імені Ілька Кучеріва (Київ), ініціативою з розвитку аналітичних центрів Think twice UA (Київ)Центром “Нова Європа” (Київ), за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!