Події
Клуб “Нової Європи” у гостях в МЗС!
17 липня 2020, 19:10

 

Якими є пріортитети у зовнішній політиці України насьогодні та які виклики стоять перед державою на міжнародній арені? 17 липня запрошені партнери ЦНЄ обговорили ці та інші питання на “Клубі Нової Європи” – традиційному  закритому заході нашого центру. Спеціальним гостем нинішнього Клубу став міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

На запрошення Міністерства закордонних справ цьогорічний захід відбувся у дворику МЗС, де партнери ЦНЄ, українські експерти з питань зовнішньої та безпекової політики, могли у неформальній атмосфері обговорити з міністром найактуальніші питання зовнішньої політики України.

Клуб Центру «Нова Європа» – регулярний формат, який дозволяє у неформальній атмосфері обговорити актуальні проблеми зовнішньої та безпекової політики України та подальший розвиток організації з ключовими стейкхолдерами та партнерами Центру.

У цьогорічному заході взяли участь:

 

Центр “Нова Європа” ставить перед собою досягнення трьох стратегічних цілей:

  • Підвищення ефективності зовнішньої та безпекової політики України за допомогою аналітичних матеріалів та рекомендацій ЦНЄ
  • Ефективна та регулярна кому-нікація переваг європейського та євроатлантичного вибору України
  • Підвищення рівня зацікавленості європейських країн та США у підтримці України

Із результатами роботи організації в минулому році можна ознайомитися тут.

 

Про минулорічну зустріч Клубу “Нова Європа” можна отримати більше інформації тут.

Захід відбувся в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Центру «Нова Європа» та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!