Події
Ключові меседжі спікерів під час відкриття 1st Accession Exchange Forum
5 грудня 2022, 06:57

Пропонуємо вашій увазі ключові меседжі спікерів під час відкриття 1st Accession Exchange Forum.

IMG_0443-15.17.00-1024x683.jpg

Альона Гетьманчук, директорка Центру «Нова Європа»:

«Все має бути досить чітко: для виживання України потрібна зброя, для розвитку України – членство в Європейському Союзі. Але перед цим потрібно розпочати реальний процес вступу. Ми не вимагаємо особливого ставлення, ми не шукаємо коротких шляхів. Ми просто хочемо, щоб процес приєднання був реальним, значущим і ґрунтувався на заслугах».

IMG_0430-1024x683.jpg

Матті Маасікас, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні:

«Україна як європейська держава є ключовим партнером для ЄС протягом багатьох років. Наші відносини є одними з найінтенсивніших, які ЄС має з будь-якою країною-партнером».

IMG_0428-1024x683.jpg

Олександр Сушко, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»:

«Україна більше не має права на втрату шансу. Вона має істотну силу. Говорячи з європейськими партнерами, ми більше не повинні казати: «Візьміть нас до свого потягу». Відтепер ми будем одним із локомотивів європейського майбутнього».

Запис Форуму доступний тут: 1-й день та 2-й день.

Форум організований Центром «Нова Європа» у партнерстві з Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Міжнародним фондом «Відродження», Інститутом європейської політики та реформ та Фондом Сороса в Грузії. Accession Exchange Forum відбувається за підтримки ЄС в рамках проєкту EU4USociety, що фінансується ЄС і реалізується Міжнародним фондом «Відродження».

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!