Події
Німецько-український сніданок
4 грудня 2023, 14:00

У Києві відбувся Німецько-український сніданок «Україна та Німеччина: пріоритети співпраці». Захід був організований Центром «Нова Європа» у партнерстві з Інститутом європейської політики (IEP), Берлін, під патронатом Посла Федеративної Республіки Німеччина Мартіна Єґера.

Вітальні слова на початку заходу прозвучали від директорки Центру «Нова Європа» Альони Гетьманчук та директорки Інституту Європейської політики Фунди Текін.

Запрошеними спікерами стали:

– Тім Пранґе, Заступник Посла ФРН в Україні;

– Томас Ленк, Керівник відділу по Україні, Молдові і Чорноморському співробітництву Міністерства закордонних справ ФРН.

 

Експерти у неформальній атмосфері обговорили підтримку Німеччиною України в різних сферах (передусім – військовій), питання курсу України на членство в ЄС і НАТО, реформування держави під час вступного процесу до ЄС та інші.

 

Німецько-український сніданок – це унікальний формат експертних зустрічей, який проводиться у Берліні та Києві. Це продовження серії «Німецьких сніданків» у Києві з 2020 року та «Українських сніданків» у Берліні з 2017 року.

Фото-звіт з події доступний тут.

Захід відбувається в межах проєкту «UA Transformation Lab», що є спільним проєктом IEP, Центру «Нова Європа», Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Cedos і реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Метою проєкту є посилення українських аналітичних центрів та громадських організацій, поглиблення їхньої співпраці з місцевими органами влади і надання необхідних інструментів для ефективного сприяння процесам відновлення та євроінтеграції.

Німецько-українські сніданки у Києві відбуваються під патронатом Посла ФРН Мартіна Єґера

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!