Події
П’ятий німецький сніданок у Києві
9 грудня 2020, 14:53

 

У річницю нормандського саміту у Парижі та річницю проєкту GURN Центр «Нова Європа» провів П’ятий ювілейний і останній у цьому році німецький сніданок. Сніданок на тему “Річниця Нормандського саміту у Парижі. Що далі? Погляд із ФРН” був організований у партнерстві з Інститутом європейської політики (Берлін) під патронатом Посла Федеративної Республіки Німеччина Анки Фельдгузен. Більше про проєкт «German Ukrainian Researchers Network» (GURN) – тут.

За результатами обговорення учасники мали змогу оцінити зусилля обох сторін Нормандського саміту у Парижі із вирішення конфлікту, визначити, наскільки успішним є діалог між Україною та Німеччиною щодо вирішення конфлікту, а також розглянути, як вибори у Німеччині можуть вплинути на вирішення конфлікту.

 

 

У заході взяли участь:

  • Маттіас Лютенберг, Керівник відділу з питань Східної̈ і Південно-Східної Європи, Відомство федерального канцлера Німеччини (Берлін, онлайн),
  • Олексій Рєзніков, Віце-прем’єр-міністр, Міністр з питань реінтеграції̈ тимчасово окупованих територій України (Київ),
  • Бертрам фон Мольтке, Посланник, Посольство Німеччини в Києві (Київ, онлайн)

Центр “Нова Європа представили директорка Альона Гетьманчук та перший заступник директора Сергій Солодкий.

 

“Німецькі сніданки” – це унікальний формат, який відбувається у Києві регулярно. Це продовження серії “Українських сніданків”, які з 2017 року організовує у Берліні Інститут європейської політики. Ініціатива “Німецьких сніданків” була розпочата з метою обговорення поглядів німецьких експертів та осіб, відповідальних за прийняття рішень щодо подій в Україні та Німеччині, та встановлення професійного діалогу між експертами обох країн.

 

 

Захід є частиною проєкту «German Ukrainian Researchers Network» (GURN). GURN спрямований на створення німецько-української експертної мережі, посилення експертизи в аналізі політики та просування спільних дослідницьких проектів. GURN проводиться за ініціативи Інституту європейської політики (Берлін) у тісній співпраці з Фондом Демократичних Ініціатив імені Ілька Кучеріва (Київ), ініціативою з розвитку аналітичних центрів Think twice UA (Київ)Центром “Нова Європа” (Київ), за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!