Події
Reviving the Eastern Partnership: Брюсcель
13 листопада 2019, 11:56

«Східне партнерство дало багато результатів – від Угоди про асоціацію між Україною та ЄС до можливості подорожувати до країн ЄС без віз. Але з 2009 року регіональний клімат змінився, і країни Східного партнерства стоять перед новими викликами. Для того, щоб залишатися актуальними, Східне партнерство повинно тепер включати такі питання, як безпека та інтеграція більшої кількості секторів між ЄС та Україною,” –

Старший аналітик Центру “Нова Європа” Лео Літра виступив заході “Reviving the Eastern Partnership” у Брюселі, четвертому заході в рамках воркшопів, присвячених Східному партнрству. Попередні такі заходи було проведено у Кишиневі, Києві та Тбілісі.

Учасники зустрілись, щоб оцінити, яким був вплив Східного партнерства до цього часу, а також визначити поточні тенденції, проблеми та найкращі практики країн-членів Східного партнерства, особливо України, Молдови та Грузії.

В рамках заходу дослідники представили публікацію про те, яким чином, можна змінити та покращити Східне партнерство у майбутньому. Публікація буде оприлюднена вже скоро. Слідкуйте за нашими оновленнями!

Захід було організовано European Liberal Forum за підтримки Friedrich Naumann Foundation Southeast Europe та Asociatia Presei Independente. Співфінансується European Parliament.

 

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!