Події
Шостий німецький сніданок у Києві
25 травня 2021, 18:37

 

Німецькі сніданки в Україні повертаються у 2021 році! 25 травня 2021 року Центр «Нова Європа» провів Шостий німецький сніданок на тему “Україна-Німеччина: як зберегти стале партнерство?”. Захід був організований у партнерстві з Інститутом європейської політики (Берлін) під патронатом Посла Федеративної Республіки Німеччина Анки Фельдгузен.

Більше про проєкт «German Ukrainian Researchers Network» (GURN) – тут.

У довірливій атмосфері у форматі не під запис представники українського МЗС та експертної спільноти обговорили із запрошеними німецькими спікерами, як зберегти стале двостороннє партнерство. Під час заходу спікери зауважили, що стратегічними елементами двосторонньої співпраці наразі є сфера енергетики, реформи в Україні, тема Європи та німецькі інвестиції в Україну.

 

 

У заході взяли участь:

  • Анка Фельдгузен, Надзвичайний і Повноважний Посол Посольство ФРН в Україні (Київ)
  • Жан-П’єр Фрьолі, Спеціальний представник з питань України, Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини (Берлін)

Центр “Нова Європа представили директорка Альона Гетьманчук та перший заступник директора Сергій Солодкий.

Фото-звіт із заходу доступний тут.

 

 

“Німецькі сніданки” – це унікальний формат, який відбувається у Києві регулярно. Це продовження серії “Українських сніданків”, які з 2017 року організовує у Берліні Інститут європейської політики. Ініціатива “Німецьких сніданків” була розпочата з метою обговорення поглядів німецьких експертів та осіб, відповідальних за прийняття рішень щодо подій в Україні та Німеччині, та встановлення професійного діалогу між експертами обох країн.

 

 

Захід є частиною проєкту «German Ukrainian Researchers Network» (GURN). GURN спрямований на створення німецько-української експертної мережі, посилення експертизи в аналізі політики та просування спільних дослідницьких проектів. GURN проводиться за ініціативи Інституту європейської політики (Берлін) у тісній співпраці з Фондом Демократичних Ініціатив імені Ілька Кучеріва (Київ), ініціативою з розвитку аналітичних центрів Think twice UA (Київ)Центром “Нова Європа” (Київ), за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!