Події
Стратегічна сесія ЦНЄ: схвалено план дій до 2020 року
6 червня 2019, 18:08

6 червня на виїзній стратегічній сесії співробітники Центру “Нова Європа” оцінили виконання Стратегічного плану та обговорили нові ідеї для досягнення поставлених цілей.

Злагоджена команда ЦНЄ погодила детальний план дій на найближчі місяці, виокремила пріоритетні завдання. Зокрема аналітики Центру Нова Європа робитимуть акцент на розробці досліджень із чіткими рекомендаціями на запит органів влади. Крім того, організація має намір провести низку публічних заходів в столицях країн-членів Європейського Союзу (наприклад, у Франції та Німеччині). Ближчим часом будуть презентовані аналітичні документи, підготовлені спільно співробітниками ЦНЄ та експертами провідних аналітичних центрів Євросоюзу. Серед важливих завдань організації – інформаційні заходи з промотування європейської інтеграції серед українців: для досягнення цієї цілі команда ЦНЄ проведе серію дискусій в регіонах України.

Місія Центру «Нова Європа» полягає в розробці аналітичних досліджень та здійсненні проектної діяльності для просування європейських стандартів та практик в Україні, а також для збереження підтримки лідерами громадської думки, офіційними особами ЄС і НАТО європейської та євроатлантичної перспективи України.

Центр “Нова Європа” ставить перед собою досягнення трьох цілей у рамках Стратегічного плану на 2018-2020 роки:

  • Підвищення ефективності зовнішньої та безпекової політики України за допомогою аналітичних матеріалів та рекомендацій ЦНЄ
  • Ефективна та регулярна кому-нікація переваг європейського та євроатлантичного вибору України
  • Підвищення рівня зацікавленості європейських країн та США у підтримці України

Із результатами роботи організації в минулому році можна ознайомитися тут.

Впевнено рухаємось далі та продовжуємо сприяти реалізації європейського та євроатлантичного курсу України!

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!