Події
Центр «Нова Європа» здійснив адвокаційний візит до США
20 листопада 2023, 12:32

Команда Центру «Нова Європа» продовжує міжнародну адвокаційну діяльність. 13-17 листопада директорка Центру Альона Гетьманчук, старший аналітик Леонід Літра спільно з очільницею Мережі захисту національних інтересів “АНТС” Ганною Гопко та членкинею правління Центру протидії корупції Оленою Галушкою здійснили адвокаційний візит до Вашингтона.

«Розпочали інтенсивну програму у Вашингтоні з заходу в CSIS на тему боротьби з корупцією в Україні в контексті американської допомоги. Мені було важливо донести, наскільки процес вступу до ЄС є критичним в контексті антикорупційних зусиль, але й також і те, що процес реформ і вступу до ЄС в принципі не може бути успішним та сталим, якщо не буде відповідних безпекових передумов. І для цього нам потрібен також вступ до НАТО.» – поділилась враженнями Альона Гетьманчук після публічної дискусії.

В рамках візиту експерти провели понад 40 зустрічей, низка з яких були в Конгресі, а також у Білому Домі, Держдепартаменті, 8 аналітичних центрах, взяли участь у 3 публічних заходах, важливих нетворкінгах з конгресменами та урядовцями під час закритих заходів з нагоди нагородження премʼєрки Естонії Каїі Каллас в IRI та 40-річчя NED.

«Нинішній запит на підтримку України Конгрес, швидше за все, задовольнить, однак ніхто точно не може спрогнозувати коли саме, в якому саме розмірі, а також в якому фінальному вигляді будуть збережені і військова, і економічна компоненти. Більш очевидним є те, що це може бути останній великий пакет допомоги. Саме тому, ми детально проговорювали можливі плани Б, зокрема і конфіскацію російських активів. Також де факто розпочали дискусії щодо підготовки до Вашингтонського саміту НАТО.» – підсумувала Альона Гетьманчук.

 

Адвокаційний візит до США здійснений Центром «Нова Європа» у партнерстві з ICUV (International Centre for Ukrainian Victory) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!