Події
ЦНЄ оголошує тендер!
11 червня 2019, 13:36

ЦЕНТР «НОВА ЄВРОПА» (ЦНЄ) ОГОЛОШУЄ тендер на ВІДБІР ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ПРОВЕДЕННЯ 2-ох ФОКУС-ГРУП

 

Центр «Нова Європа» оголошує конкурс на послуги із проведення 2-ох фокус-груп на території Донецької та Луганської областей з мешканцями підконтрольних територій та мешканцями тимчасово окупованих територій цих областей, що приїжджають на підконтрольні території.

Місія Центру «Нова Європа» полягає в розробці аналітичних досліджень та здійсненні проектної діяльності для просування європейських стандартів та практик в Україні, а також для збереження підтримки лідерами громадської думки, офіційними особами ЄС і НАТО європейської та євроатлантичної перспективи України.

Організація очікує отримати повний пакет послуг, що забезпечують проведення 2-ох фокус груп та отримати текстову розшифровку, аудіозапис фокус-груп та звіт за результатами проведення фокус-груп.

Послуги із проведення 2-ох фокус-груп передбачають (але не виключно):

 • Підготовка робочої команди (із залученням досвідчених модераторів).
 • Відбір респондентів (з мешканців підконтрольних територій та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей).
 • За потреби – адаптація питань наданих замовником для респондентів та складання фінального опитувальника.
 • Підбір часу та місця проведення фокус-групи.
 • Підготовка приміщення, технічних засобів запису.
 • Проведення фокус-груп.
 • Надання текстової розшифровки і аудіо-запису проведених фокус-груп.
 • Надання звіту результатами проведення у форматі Word.

Орієнтовний період проведення фокус-груп – серпень 2019 року. Орієнтовна кількість учасників 8-12. Орієнтовна тривалість кожної фокус-групи 1,5-2 год.

Час початку оцінювання пропозицій – з 20 червня 2019 року.

До участі у тендері запрошуються юридичні особи, фізичні особи-підприємці та незалежні консультанти фізичні особи.

Постачальник, який має намір взяти участь у тендері, повинен до 20 червня 2019 року (включно) надіслати на електронну скриньку, вказану нижче, такий перелік документів (вказавши у темі листа «Тендер: послуги з організації проведення 2-ох фокус-груп»):

 1. Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, витяг з Реєстру платників єдиного податку, інші документи за наявності).
 2. Для незалежних консультантів-фізичних осіб: копії паспорту, індивідуального податкового номера, професійних сертифікатів за наявності.
 3. Інформацію, що підтверджує досвід надання подібних послуг: CV/автобіографія консультанта/тів; портфоліо проектів; рекомендаційні листи.
 4. Інформацію щодо вартості послуг/тендерну пропозицію: детальний перелік послуг та їх вартість з вказанням терміну виконання роботи та умов оплати (пост/передоплата, усі агентські та інші комісії, у разі наявності). Тендерна пропозиція щодо вартості послуг має міститися на бланку/аркуші із актуальними реквізитами, контактними телефонами, електронними адресами.

Критерії відбору:

 • професійний досвід організацій/підприємців, що подають пропозиції;
 • досвід надання подібних послуг;
 • вартість послуг;
 • інші додаткові переваги.

Розгляд поданих документів здійснюватиметься по мірі їх отримання. Ви можете отримати інформацію щодо того, чи схвалена ваша пропозиція після 25 червня 2019 року.

Контактна особа: Анастасія Штанєва

e–mailanastasiia.shtanieva@neweurope.org.ua

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!