Візуальні матеріали
Європейці підтримують кандидатський статус для України
15 червня 2022, 16:23

Опитування було здійснене на замовлення Центру “Нова Європа” і проведене у Франції, Німеччині та Нідерландах компанією Kantar з 9 по 14 червня 2022 року за підтримки Prague Civil Society Center.

Аналіз отриманих даних доступний українською тут (а також анлійською, німецькою, французькою та нідерландською тут).

Інфографіка доступна також англійською, німецькою, нідерландською та французькою мовами.

 

Ми запитали громадян Німеччини, Франції та Нідерландів, чи підтримують вони надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС якнайшвидше.

 

Ми запитали громадян Німеччини, Франції та Нідерландів, чи ЄС має вітати розширення для нових держав-членів, коли вони будуть готові.

 

 

Ми запитали громадян Німеччини, Франції та Нідерландів, чи метою підтримки України їх країною має бути поразка Росії та звільнення українських земель, окупованих Росією.

 

 

Опитування було проведено у Франції, Німеччині та Нідерландах компанією Kantar на замовлення Центру «Нова Європа». Загалом на три запитання відповіли понад 3100 респондентів у віці від 18 до 65+. Респонденти представляють свої країни пропорційно відповідно до статі, віку та регіонів. Усі відповіді були зібрані за допомогою інтернет-опитування, яке відбувалося 9-13 червня 2022 року. Опитування здійснено за фінансової підтримки Празького центру громадянського суспільства (PragueCivil Society Center).

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!