Аналітика
Трансатлантична амбіція: очікування України від адміністрації 46 президента США Джо Байдена
26 листопада 2020, 18:08
автор: Альона Гетьманчук

 

Стратегічне партнерство України та США базується як на спільних цінностях, так і на спільних інтересах. Саме цінності та інтереси, а не кризові явища, мають стати рушійною силою відносин Києва та Вашингтона і за нової адміністрації Сполучених Штатів.

В Україні з великим ентузіазмом зустріли перемогу Джо Байдена на президентських виборах. Володимир Зеленський був одним з перших закордонних лідерів, хто привітав новообраного президента та віцепрезидентку. В українській столиці розраховують на ефективне втілення трьох пріоритетів, визначених кампанією Джо Байдена на українському напрямку. В Україні також сподіваються на врахування очікувань, які є в української сторони щодо нової американської адміністрації.

 

Полісі мемо Альони Гетьманчук доступне тут.

 

 

Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Думки та позиції викладені у цій публікації є позицією авторів та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду “Відродження” та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!