Події
Онлайн-брифінг Ігоря Жовкви: Війна Росії проти України
8 квітня 2022, 13:18

 

Нова спроба охопити французьку аудиторію в умовах війни в Україні: у партнерстві з IFRI Центр «Нова Європа» організував сьогодні брифінг заступника Глави Офісу Президента України Ігоря Жовкви для понад 200 лідерів громадської думки з Франції.

Ключові думки:

ЗБРОЯ: Наші сили добре навчені, але нам потрібна наземна зброя та зброя, щоб захистити небо. Кожна країна знає, що нам зараз потрібно, і кожна країна має те, що нам потрібно.

САНКЦІЇ: Дякуємо за сміливість ввести ембарго проти російського вугілля. Але єдине, що може негайно вплинути на російську економіку – це газ.

ЧЛЕНСТВО В ЄС:

  • На 4-й день війни Україна підписала заявку на членство в ЄС. Минуло трохи більше місяця, і ми зробили дуже хороший прогрес.
  • Якщо у вас є Копенгагенські критерії, настав час запровадити 4-й критерій, а це безпека. Як президент Макрон може говорити про Європейський оборонний альянс без президента Зеленського? Яка країна зараз робить більше для європейської безпеки?
  • 62% населення Франції підтримують членство України в ЄС. Напевно, ваші лідери повинні відповідати очікуванням вашого населення і підтримувати Україну, щоб вона стала офіційним членом ЄС.
    Третя Світова війна: як ви можете запобігти світовій третій світовій війні? Зупинивши тут агресора колективними зусиллями або переконавши керівництво Росії. Так просто. Це єдиний вихід.

ГЛОБАЛЬНІ НАСЛІДКИ ВІЙНИ: Сама війна матиме глобальний вплив на світову економіку та продовольчу безпеку. Україна – житниця для всього світу.

Запис доступний тут.

 

 

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!