Візуальні матеріали
Євромапа здоров’я
29 травня 2020, 13:23

“Євромапа здоров’я” – це рейтинг областей за головними показниками в сфері охорони здоров’я, який було презентовано 28 травня на онлайн-заході Центру “Нова Європа”.

“Євромапа здоров’я” є складовою більшого дослідження Центру “Нова Європа” “Євромапа України. Рейтинг європейської інтеграції областей”, підготовленого у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції та складеного на основі індикаторів, які, на нашу думку, найбільш виразно відображають динаміку зближення окремих регіонів країни з ЄС. Друга частина “Євромапи України” має вийти восени 2020 року (перший випуск було презентовано у листопаді 2019 року).

Проект “Євромапа України” є першим всеохопним дослідженням поступу України на шляху до євроінтеграції.

 

PDF-версія дослідження Тетяни Левонюк доступна тут.

 

Центр “Нова Європа” також підготував відповідну інфографіку:

 

Ця інфографіка підготовлена Центром «Нова Європа» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Центру «Нова Європа» та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!