Проекти
Євромапа: профіль регіонів
22 квітня 2020, 17:39

 

«Євромапа України. Рейтинг європейської інтеграції областей» – перше всеохопне дослідження поступу України на шляху до євроінтеграції, підготовлене аналітиками Центру “Нова Європа” у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Це рейтинг областей України, складений на основі відповідності до індикаторів, які, на нашу думку, найбільш виразно відображають динаміку зближення окремих регіонів країни з ЄС.

Втім, наш проєкт “Євромапа України”– це не тільки рейтинг європейської інтеграції всіх областей України, це і аналітика про європейські настрої в різних регіонах, які ми відвідуємо з публічними дебатами і низкою глибинних інтерв’ю. Такий собі профіль регіонів. Пропонуємо вам ознайомитись із матеріалами центру з цієї тематики нижче.

 

 

АНАЛІТИКА та ІНФОГРАФІКА:

 

 • “Євромапа здров’я” – дослідження Тетяни Левонюк, що являє собою рейтинг областей України за головними показниками в сфері охорони здоров’я. Авторка дослідила, у якому стані перебуває українська система охорони здоров’я та наскільки великою є розбіжність між показниками України і держав-членів ЄС у цій сфері. Центр “Нова Європа” підготував також відповідну інфографіку.

 

 

 

 

 

ЗАХОДИ:

 • 28 травня 2020 року – Київ (онлайн)

На онлайн-дискусії “Євромапа здоров’я: презентація” Тетяна Левонюк представила дослідження центру “Євромапа здоров’я”.

 • 11 лютого 2020 року – Запоріжжя

На публічній дискусії “Євромапа України. Де в рейтингу європейської інтеграції областей Запоріжжя?” Тетяна Левонюк та Сергій Солодкий презентували дослідження центру “Євромапа України”.

 • 10 грудня 2020 року – Чернівці

На запрошення Чернівецької обласної державної адміністрації Тетяна Левонюк презентувала “Євромапу України” у Чернівцях під час виступу на міжнародній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція України в час нових викликів і загроз».

 • 29 листопада 2019 року – Дніпро

На публічній дискусії «Євромапа України. Де в рейтингу європейської інтеграції областей Дніпропетровщина?» Сергій Солодкий презентував “Євромапу України” у Дніпрі.

 • 11 листопада 2019 року – Київ

На заході “Євромапа України. Рейтинг європейської інтеграції областей” Альона Гетьманчук та Сергій Солодкий вперше презентували унікальне дослідження “Нової Європи” про поступ регіонів у напрямку європейської інтеграції. Запрошеними спікерами заходу були: Дмитро Кулеба, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Тобіас Тиберг, Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в України, Олександр Сушко, Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження».

 • 9 квітня 2019 року – Маріуполь

Центр “Нова Європа” спільно з Офісом віце-прем’єрки питань європейської та євроатлантичної інтеграції організував дискусію “Євроінтеграція – можливість чи вже реальність?” щодо сприйняття євроінтеграції мешканцями Донеччини. Центр представив Сергій солодкий. Почесним спікером заходу стала Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

 • 28 вересня 2018 року – Херсон

Центр “Нова Європа” спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва організував публічну дискусію “Відверто про Україну і ЄС. Як бачать євроінтеграцію херсонці?”. На заході було презентовано результати соціологічного опитування щодо сприйняття українцями процесу євроінтеграції. “Нову Європу” представили Катерина Зарембо та Лео Літра. Почесним спікером заходу став Юріс Пойканс, Надзвичайний та Повноважний Посол Латвії в Україні.

 • 27 вересня 2018 року – Одеса

Центр “Нова Європа” спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва організував публічну дискусію “Відверто про Україну і ЄС. Як бачать євроінтеграцію одесити?”. На заході було презентовано результати соціологічного опитування щодо сприйняття українцями процесу євроінтеграції. “Нову Європу” представили Катерина Зарембо та Лео Літра. Почесним спікером заходу став Юріс Пойканс, Надзвичайний та Повноважний Посол Латвії в Україні.

 • 12 вересня 2018 року – Київ

Сергій Солодкий та Катерина Зарембо презентували дослідження “Про що мовчить Харків?” на заході “Безпека та євроінтеграція на Сході України: харківський вимір”.

 • 5 квітня 2018 року – Харків

Катерина Зарембо та Сергій Солодкий провели публічну дискусії “Харківський вимір Європейської інтеграції”. Почесними спікерами заходу стали Жигімантас Павіліоніс, колишній посол Литви в США; Юріс Пойканс, посол Латвії в Україні; Сергій Жадан, письменник і громадський діяч. Тези учасників та відео із заходу можна подивитись тут і тут.

 

 

ЦІКАВИНКИ З ДОСЛІДЖЕННЯ “ЄВРОМАПА УКРАЇНИ”:

 

В рамках комунікації дослідження “Євромапа України”, Центр “Нова Європа” запустив у соцмережах рубрику #Євромапа_Факт_Тижня, у якій ми щотижня розповідаємо цікаві факти та цифри, які було виявлено в результаті аналізу поступу регіонів України у сфері європейської інтеграції.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!