Події
Як сприймають Україну в країнах ЄС?
18 листопада 2020, 19:26

 

Центр “Нова Європа” презентував результати опитування “Як сприймають Україну в країнах ЄС?”, проведеного у Франції, Німеччині, Італії та Польщі.

Щоб зрозуміти ставлення до України, Центр «Нова Європа» провів опитування громадської думки з метою дізнатись більше про настрої громадськості щодо України, а також виявити найпоширеніші асоціації з українською державою. Опитування 2020 року є продовженням аналогічного дослідження, проведеного в 2015 році.

 

 

Один із ключових висновків дослідження, як зауважили під час презентації Лео Літра та Альона Гетьманчук, – Україну вже набагато менше асоціюють з війною (12% респондентів) та все менше пов’язують із Росією (9%). Згідно з подібним опитуванням, проведеним 2015 році, ці показники становили 49% та 18%.

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зауважила, що Міністерство закордонних справ України наразі активно працює над розвитком публічної дипломатії України та належною комунікацією держави закордоном.

Це особливо важливо в контексті інтеграції України до ЄС, яку підтримують 55% респондентів дослідження, та НАТО (підтримали – 38% опитаних).

В цілому, на думку однієї зі спікерів заходу, Ганни Гопко, топ 10 висновків дослідження Центру “Нова Європа” є своєрідним інструментарієм для державної політики та містять підкази для спільної роботи МЗС, профільних комітетів Верховної Ради України, Офісу Президента України та аналітичної спільноти.

 

 

Своїми думками щодо того, як варото комунікувати Україну за кордоном поділились також високоповажні гості заходу:

  • посол Франції в Україні Етьєн де Понсен
  • посол України у ФРН Андрій Мельник
  • посол України у Польщі Андрій Дещиця
  • радник-посланник посольства України в Італії Дмитро Воловників

Дякуємо за участь та думки усім, хто долучився до нашого заходу сьогодні оффлайн або онлайн!

Переглянути трансляцію заходу можна тут.

Фото-звіт із заходу – тут.

 

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!