Аналітика
Оновлення Східного партнерства: рекомендації для саміту 2017 року
5 листопада 2017, 11:51
автор: Леонід Літра

Це дослідження є результатом дискусій на Форумі аналітичних центрів країн Східного партнерства, що відбувся у Кишиневі 21-23 вересня 2017 року. Леонід Літра, Іраклі Порчхідзе, Юліан Ґроза підсумували дискусії Форуму та додали власні погляди щодо майбутнього Східного партнерства напередодні саміту наприкінці листопада у Брюсселі.

Ознайомитися зі звітом можна тут

Дослідження було реалізоване в рамках спільного проекту Центру «Нова Європа», Грузинського інституту стратегічних досліджень, а також Інституту європейської політики та реформ у співпраці з Форумом громадянського суспільства Східного партнерства. Проект фінансується Європейським Союзом та Національним фондом демократії (NED) через схему повторних грантів ФГС Східного партнерства 2017 за підтримки Фонду Конрада Аденауера (KAS).

Думки, викладені в цьому дослідженні, відображають лише погляди авторів і не можуть асоціюватися з позицією Європейського Союзу, NED або KAS.

Детальніше про Форум аналітичних центрів країн Східного партнерства, співорганізатором якого виступив Центр “Нова Європа”, можна дізнатися за посиланням www.ipre.md/eapttf2017.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!