Події
АНОНС! ЦНЄ презентує “Аудит зовнішньої політики: Україна-Латвія”
9 березня 2018, 20:05

22 березня Центр “Нова Європа” проведе публічну дискусію “Аудит зовнішньої політики: Україна – Латвія”.

Під час заходу буде презентовано дискусійну записку щодо українсько-латвійських відносин, підготовлену спільно заступницею директора ЦНЄ Катериною Зарембо та Елізабетою Візгуновою, експерткою Латвійського інституту міжнародних справ.

Участь у дискусії візьмуть:

Андрейс Пілдеговичс, державний секретар МЗС Латвії (підтверджено);

Василь Боднар, заступник Міністра закордонних справ України (підтверджено);

Рефат Чубаров, народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу (запрошено);

Олександр Кодола, народний депутат, керівник Групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Латвійською Республікою (запрошено);

Вступне слово: Юріс Пойканс, Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні (підтверджено).

Презентація відбудеться з 9.00 до 10.30 в Українському кризовому медіа-центрі за адресою вул. Хрещатик 2 (Український дім). Під час заходу буде забезпечено синхронний українсько-англійський переклад.

Дослідження є продовженням кількарічної ініціативи команди Центру «Нова Європа» «Аудит зовнішньої політики України». Нашою метою є вивчення взаємних інтересів України та низки стратегічно важливих держав задля вироблення рекомендацій для проактивної зовнішньої політики України.

Загалом у рамках ініціативи було опубліковано 20 записок щодо двосторонніх відносин України з партнерами, а також рекомендації до Стратегії зовнішньої політики України.

Реєстрація тут

Дослідження підготовлено за підтримки Міністерства закордонних справ Латвії. Думки та позиції викладені у цій публікації є позицією автора та не обов’язково відображають позицію  Міністерства закордонних справ Латвії.

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!