Проєкти
Німецько-українські сніданки
26 грудня 2023, 13:30

Німецько-український сніданки – це унікальний формат експертних зустрічей, який проводиться у Берліні та Києві, для посилення українських аналітичних центрів та громадських організацій, поглиблення їхньої співпраці з місцевими органами влади і надання необхідних інструментів для ефективного сприяння процесам відновлення та євроінтеграції. Заходи стали продовження серії «Німецьких сніданків» у Києві з 2020 року та «Українських сніданків» у Берліні з 2017 року.

 

Продовжуючи добру традицію перші сніданки у Берліні та Києві відбулись у тісній співпраці Центру «Нова Європа» та Інституту європейської політики – Institut für Europäische Politik (IEP). З деталями оновлених зустрічей можна ознайомитися тут:

Заходи відбуваються в межах проєкту «UA Transformation Lab», що є спільним проєктом IEPЦентру «Нова Європа»Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Cedos і реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Німецько-українські сніданки у Києві відбуваються під патронатом Посла ФРН Мартіна Єґера.

 

«Німецькі сніданки» (2020-2022)

Попередниками нинішніх заходів були не менш насичені і результативні «Німецькі сніданки». Це серія з 10 зустрічей у Києві для обговорення поглядів німецьких експертів та осіб, відповідальних за прийняття рішень щодо подій в Україні та Німеччині, та встановлення професійного діалогу між експертами обох країн. Цей формат став продовження серії “Українських сніданків”, які з 2017 року організовував у Берліні Інститут європейської політики.

 

Організаторами виступили Центр “Нова Європа” та Інститут європейської політики. З деталями зустрічей можна ознайомитися тут:

Підпишіться на новини Центру "Нова Європа", щоб знати все першим!

Підпишіться на наш місячний дайджест, щоб нічого не пропустити!